Priorytety Invest Secure

Invest Secure - Family Office > Blog > Priorytety Invest Secure

Priorytety Invest Secure

investsecure mężczyzna siedzący na kanapie z gazetą w ręku

 

Dzisiaj będzie nietypowo…

 187 dni od pierwszego spotkania do podpisania umowy, 63h spędzone na spotkaniach, 39 wypitych kaw, 11230km przejechanych polskimi drogami i współpraca z nowym klientem rozpoczęta…

Czy było warto? To wszystko czas pokaże… ważne, że jest kolejny nowy klient i nowe możliwości… usługa w Invest Secure jest indywidualna, więc tyle trzeba było poświęcić czasu, aby się poznać i rozpocząć współpracę z pełnym zaufaniem – a to zawsze procentuje.

W 2015 roku postanowiłem otworzyć Invest Secure i rozpocząć budowę rynku Family Office w Polsce. Niniejszy artykuł powstaje pod koniec 2019 roku, gdzie usługa wygląda inaczej (jest bardziej dojrzała i rozbudowana), wymagania klientów ewoluują, a usługi w Invest Secure w dalszym ciągu na pierwszym miejscu stawiają klienta ponad wszystko inne.

Ale każdy właściciel biznesu, na koniec roku zastanawia się jak dobrze przygotować się do kolejnego roku. Jak zadbać aby firma rosła i się rozwijała, aby pracownicy byli zadowoleni a klienci polecali usługi.

 

Jedynym najważniejszym kierunkiem jest dążenie do doskonałości poprzez poprawianie jakości usług, ale także oferowanie nowych rozwiązań. W 2019 roku w Invest Secure wprowadziliśmy nowe usługi jak IS Rent, IS Venture Capital.

Zdobyliśmy partnerów biznesowych poza granicami Polski i jesteśmy gotowi wyjść z naszymi usługami poza granice.

Jesteśmy gotowi dalej ciężko pracować każdego dnia i rozwijać Invest Secure aby nasi klienci wiedzieli, że mogą na nas liczyć. Priorytetem jest dla nas długoterminowa, trwała relacja i wspólne poszukiwanie najlepszych rozwiązań w każdej sytuacji.

 Dołącz do rodziny Invest Secure.

 Jesteśmy aby spełnić Twoje oczekiwania.

investsecure uscisk dłoni

 

tekst opracował: Kornel Dybul

Napisz komentarz