Usługi

IS Venture Capital

IS Venture Capital

W ramach działalności, Invest Secure prowadzi aktywne doradztwo, pełniąc rolę huba pośredniczącego pomiędzy spółkami szukającymi finansowania a inwestorami indywidualnymi (działającymi jako business angel’s) oraz funduszami venture capital.

Inwestycje kapitałowe

Państwo wskazują kierunek i cele – to nam wystarczy. My śledzimy rynki, tworzymy plan inwestycyjny, w dowolny sposób przekazujemy analizy i doradzamy, jak wskazane cele osiągnąć.

IS Finance

IS Estate

Inwestycje w nieruchomości

Możemy być dla Państwa nie tylko oczami skierowanymi na rynek nieruchomości, ale też doradcami i negocjatorami. Szukamy perełek do zakupu, komercjalizujemy je i sprzedajemy z zyskiem.

Reprezentacja i wsparcie prawne

Doradzając Państwu oraz reprezentując Państwa interesy, dbamy nie tylko o to, aby być skutecznymi, ale też o to, aby robić to godnie i odpowiedzialnie. Dlatego na równi ze znajomością prawa szanujemy też zawodową etykę.

IS Statue

IS Business

Obsługa prawna firm

Masz prawo do tego, by nie martwić się niuansami. A dokładniej: nie martwić się prawnymi niuansami. IS Business to przewodnik, który zadba o to, aby wybrać właściwą drogę dla Państwa firmy między meandrami obowiązujących przepisów prawa.

Planowanie spadkowe i sukcesja

Zabezpieczenie przekazania majątku z pokolenia na pokolenie w każdych możliwych warunkach to więcej niż rozwaga – to konieczność.

IS Legacy

IS Strategy

Strategiczny coaching biznesowy

Biznes to nie pole bitwy. Ale tak jak na polu bitwy, tak i na rynku bez dobrej strategii ciężko jest sprawnie dowodzić firmą. Pomożemy Państwu nie tylko stworzyć skuteczny biznesplan, ale też wydajnie go wdrożyć, trafnie zarządzając przeprowadzaną zmianą.

Działalność charytatywna

Jeżeli widzą Państwo potrzebę zaangażowania kapitału osobistego lub zasobów przedsiębiorstwa w działalność charytatywną – pomożemy tę potrzebę przekuć na realne działania, które nie tylko staną się wartością dodaną do marki, ale też satysfakcją z pomagania innym.

IS Charity

IS Concierge

Concierge

Więcej czasu na sprawy naprawdę ważne, na przykład na spacer przy pięknej pogodzie. Wiemy, jak cenny jest Państwa czas, i dbamy o niego, organizując codzienne i niecodzienne udogodnienia w praktycznie dowolnych sytuacjach.

Zarządzanie wynajmem

Portfel złożony z optymalnie dobranych nieruchomości na wynajem? Brzmi cudownie.

Z pewnością w Państwa aktywach znajdują się nieruchomości, które obecnie są wynajmowane i przynoszą miesięczne przychody. Ale czy mogłyby przynosić większe?

IS Rent