Nasz zespół

Kornel Dybul

Prezes zarządu

Inwestor z 12 letnim doświadczeniem. Od 2009 roku doradza Klientom w zakresie inwestycji kapitałowych. Aktywny inwestor, twórca efektywnych portfeli inwestycyjnych, posiada liczne publikacje i wystąpienia na konferencjach (np. WallStreet). Wierzy, że sukces można wykreować samemu, zamiast czekać na niego z założonymi rękoma. W pracy z Klientami family office najważniejsze jest dla niego bezpieczeństwo majątku. Na co dzień dba o to, aby bezpieczeństwo szło również w parze z atrakcyjnymi zyskami z inwestycji.

606 370 469
kornel.dybul@investsecure.pl

Likedin

Tomasz Duda

Członek Zarządu

Licencjonowany Doradca Inwestycyjny (licencja nr 522 wydana przez KNF). Specjalizuje się w zarządzaniu finansami przedsiębiorstw, ocenie projektów inwestycyjnych, audytach i analizach finansowych oraz business development. Stawia na wnikliwą analizę i silne fundamenty inwestycji poparte statystyką i matematyką. Dzięki temu skutecznie wspiera inwestorów w zarządzaniu kapitałem a spółki w optymalizacji strategii finansowej. W Invest Secure odpowiada za projekty inwestycyjne (od etapu wyszukiwania, przez due diligence, negocjacje warunków aż do nadzoru korporacyjnego) oraz projekty doradcze (z zakresu optymalizacji działalności biznesu oraz optymalizacji finansów firm / klientów – w tym pozyskiwanie inwestorów zewnętrznych na rynku polskim i zagranicznym). Uważa, że na atrakcyjność inwestycji składa się przede wszystkim prosta i uporządkowana struktura oraz powtarzalność wyniku połączona ze skutecznym zarządzaniem ryzykiem.

Likedin

Radosław Boniecki

Wspólnik

Przedsiębiorca i menadżer z 20 letnim doświadczeniem w tworzeniu, zarządzaniu i nadzorze nad spółkami finansowym w kraju i za granicą. Z sukcesem zarządzał takimi firmami jak: Getin Holding SA, Idea Leasing czy Carcade Rosja. Wie, że najważniejszym elementem dla osiągnięcia sukcesu są ludzie. Wraz z zespołem Invest Secure wykorzystuje swoje bogate doświadczenie, aby zapewnić najwyższą jakość usług.

Likedin

Artur Baluszynski

Non Executive Director

Ukończył Masters in International Business z Grenoble Ecole de Management i dodatkowo sięgnął po Postgraduate Certificate w Columbia Business School w zakresie „Value Investing”. Od 12 lat pracuje w Wielkiej Brytanii w sektorze usług finansowych z tego 6 lat jako Head of Research w Asset Management zarządzając portfelami kapitałowymi i fixed income o wartości około 500 mln funtów, głównie dla klientów z grupy High Net Worth i ultra High Net Worth. Artur jest obecnie Dyrektorem i członkiem zarządu w firmie Henderson Rowe i zarządza Outsourced Chief Investment Office dla Rayliant Global Advisors światowego lidera strategii smart beta posiadającego w zarządzaniu ponad 25 miliardów dolarów.

Gabriela Sanchez Urzais

Non- Executive director

Gabriela jest brytyjskim prawnikiem specjalizującym się w branży naftowej i spedycji. Bogate doświadczenie Gabrieli obejmuje finansowanie statków, finansowanie ładunków, finansowanie podstawowe pożyczek, sprzedaż i zakup tankowców, ubezpieczenia, podatki i zarządzanie projektami.
Gabriela ukończyła aplikacje i uzyskała tytuł prawnika w 2014 r. I ostatnie 8 lat spędziła w Penisula Petroleum, globalnej firmie zajmującej się handlem ropą naftową z biurami w 18 krajach. Międzynarodowe doświadczenie prawne Gabrieli obejmuje Europę, USA, Chiny, Japonię i Amerykę Południową. Gabriela została udziałowcem Invest Secure w sierpniu 2019 r.

Krzysztof Kisiel

Head of Project Management

Od 2004 roku aktywnie wspiera klientów, pomagając im skutecznie rozwijać się i kształtować ich biznes i finanse. Pomaga mu w tym doświadczenie zdobyte zarówno w dużych korporacjach jak i firmach rodzinnych. Absolwent czterech specjalizacji, głównie związanych z finansami i zarządzaniem. Wierzy, że firmy rodzinne w Polsce mają przed sobą równie świetlaną przyszłość, jak wielopokoleniowe biznesy rodzinne z Europy Zachodniej.