Nasz zespół

Kornel Dybul

Prezes zarządu

Inwestor z 12 letnim doświadczeniem. Od 2009 roku doradza Klientom w zakresie inwestycji kapitałowych. Aktywny inwestor, twórca efektywnych portfeli inwestycyjnych, posiada liczne publikacje i wystąpienia na konferencjach (np. WallStreet). Wierzy, że sukces można wykreować samemu, zamiast czekać na niego z założonymi rękoma. W pracy z Klientami family office najważniejsze jest dla niego bezpieczeństwo majątku. Na co dzień dba o to, aby bezpieczeństwo szło również w parze z atrakcyjnymi zyskami z inwestycji.

606 370 469
kornel.dybul@investsecure.pl

Likedin

Tomasz Duda

Członek Zarządu

Licencjonowany Doradca Inwestycyjny (licencja nr 522 wydana przez KNF). Specjalizuje się w zarządzaniu finansami przedsiębiorstw, ocenie projektów inwestycyjnych, audytach i analizach finansowych oraz business development. Stawia na wnikliwą analizę i silne fundamenty inwestycji poparte statystyką i matematyką. Dzięki temu skutecznie wspiera inwestorów w zarządzaniu kapitałem a spółki w optymalizacji strategii finansowej. W Invest Secure odpowiada za projekty inwestycyjne (od etapu wyszukiwania, przez due diligence, negocjacje warunków aż do nadzoru korporacyjnego) oraz projekty doradcze (z zakresu optymalizacji działalności biznesu oraz optymalizacji finansów firm / klientów – w tym pozyskiwanie inwestorów zewnętrznych na rynku polskim i zagranicznym). Uważa, że na atrakcyjność inwestycji składa się przede wszystkim prosta i uporządkowana struktura oraz powtarzalność wyniku połączona ze skutecznym zarządzaniem ryzykiem.

Likedin

Radosław Boniecki

Wspólnik

Przedsiębiorca i menadżer z 20 letnim doświadczeniem w tworzeniu, zarządzaniu i nadzorze nad spółkami finansowym w kraju i za granicą. Z sukcesem zarządzał takimi firmami jak: Getin Holding SA, Idea Leasing czy Carcade Rosja. Wie, że najważniejszym elementem dla osiągnięcia sukcesu są ludzie. Wraz z zespołem Invest Secure wykorzystuje swoje bogate doświadczenie, aby zapewnić najwyższą jakość usług.

Likedin

Artur Baluszynski

Non Executive Director

Ukończył Masters in International Business z Grenoble Ecole de Management i dodatkowo sięgnął po Postgraduate Certificate w Columbia Business School w zakresie „Value Investing”. Od 12 lat pracuje w Wielkiej Brytanii w sektorze usług finansowych z tego 6 lat jako Head of Research w Asset Management zarządzając portfelami kapitałowymi i fixed income o wartości około 500 mln funtów, głównie dla klientów z grupy High Net Worth i ultra High Net Worth. Artur jest obecnie Dyrektorem i członkiem zarządu w firmie Henderson Rowe i zarządza Outsourced Chief Investment Office dla Rayliant Global Advisors światowego lidera strategii smart beta posiadającego w zarządzaniu ponad 25 miliardów dolarów.

Jarosław Grzywiński

Partner

Były Prezes Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych oraz Przewodniczący Rad Nadzorczych Towarowa Giełda Energii oraz Bondspot S.A. W latach 2016-2017 Wiceprezes Rady Giełdy oraz Przewodniczacy Komitetu Corporate Governance GPW. Prezes Instytutu Rynków Kapitałowych i Finansów, obecnie lider rynków kapitałowych Business Centre Club. Doradca strategiczny wielu zagranicznych giełd. Koordynator szeregu procesów IPO oraz doświadczony członek rad nadzorczych spółek publicznych. Stypendysta Bayreuth University oraz Oxford University.

Linkedin

Gabriela Sanchez Urzais

Non- Executive director

Gabriela jest brytyjskim prawnikiem specjalizującym się w branży naftowej i spedycji. Bogate doświadczenie Gabrieli obejmuje finansowanie statków, finansowanie ładunków, finansowanie podstawowe pożyczek, sprzedaż i zakup tankowców, ubezpieczenia, podatki i zarządzanie projektami.
Gabriela ukończyła aplikacje i uzyskała tytuł prawnika w 2014 r. I ostatnie 8 lat spędziła w Penisula Petroleum, globalnej firmie zajmującej się handlem ropą naftową z biurami w 18 krajach. Międzynarodowe doświadczenie prawne Gabrieli obejmuje Europę, USA, Chiny, Japonię i Amerykę Południową. Gabriela została udziałowcem Invest Secure w sierpniu 2019 r.

Krzysztof Kisiel

Head of Project Management

Od 2004 roku aktywnie wspiera klientów, pomagając im skutecznie rozwijać się i kształtować ich biznes i finanse. Pomaga mu w tym doświadczenie zdobyte zarówno w dużych korporacjach jak i firmach rodzinnych. Absolwent czterech specjalizacji, głównie związanych z finansami i zarządzaniem. Wierzy, że firmy rodzinne w Polsce mają przed sobą równie świetlaną przyszłość, jak wielopokoleniowe biznesy rodzinne z Europy Zachodniej.