IS Business

OBSŁUGA PRAWNA FIRM

Masz prawo do tego, by nie martwić się niuansami. A dokładniej: nie martwić się prawnymi niuansami. IS Business to przewodnik, który zadba o to, aby wybrać właściwą drogę dla Państwa firmy między meandrami obowiązujących przepisów prawa.

Prawo do tego, aby nie martwić się prawem. Uzasadnienie: gdy blisko Państwa firmy jest ktoś, kto zna prawne niuanse i na bieżąco śledzi zmiany w prawie – wówczas można spać naprawdę spokojnie.

W ramach usługi IS Business zadbamy o formalnoprawne aspekty funkcjonowania Państwa firmy. Jesteśmy w stanie zapewnić jej bieżącą obsługę prawną, także w obszarze korporacyjnym, oraz wsparcie na każdym etapie zakładania nowej spółki, procesu łączenia spółek, ich przekształcania, a nawet likwidowania.

  • Bieżąca obsługa prawnaw tym obsługa prawno-korporacyjna spółek oraz reprezentowanie spółek w postępowaniach rejestrowych
  • Zakładanie, łączenie, tworzenie oddziałówpodział, likwidacja i przekształcenia spółek
  • Sprzedaż i zakup udziałów (akcji) spółek

Działamy zgodnie
z literą prawa.

IS Business to wieloletnia wiedza i doświadczenie współpracujących z nami prawników specjalizujących się w obsłudze zarówno dużych, jak i średnich oraz mniejszych firm. Wiedzę tę przekuwamy na Państwa pewność – pewność tego, że firma jest fachowo zabezpieczona również od strony zgodności jej działania z literą prawa.

Udostępnij