IS Legacy

PLANOWANIE SPADKOWE I SUKCESJA

Zabezpieczenie przekazania majątku z pokolenia na pokolenie w każdych możliwych warunkach to więcej niż rozwaga – to konieczność.

To nie milczenie, lecz stabilność jest złotem. IS Legacy to pewność, że Państwa majątek trafi we właściwe ręce. To także komfort zachowania ciągłości zarządzania firmą na wypadek zdarzeń losowych.

To stworzenie dla organizacji różnych scenariuszy sukcesji; łącznie z opracowaniem planu przejęcia zarządzania firmą przez zaufanych wykonawców woli do czasu, gdy spadkobierca osiągnie pełnoletniość lub przygotuje się do przejęcia obowiązków ściśle biznesowych.

  • Planowanie pokoleniowej sukcesji majątkowejW tym uregulowanie sukcesji w relacjach rodzinnych, w sposób zabezpieczający ciągłość prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Wsparcie w przygotowaniu darowizn, testamentówW tym zapisów windykacyjnych, podstawień, poleceń, ustanowieniu wykonawcy testamentu, wykonawstwo testamentu.
  • Wsparcie w przygotowaniu tzw. konstytucji rodzinnej…lub innych rozwiązań w zakresie ładu rodzinnego.

Finansowo-spadkowe
bezpieczeństwo.

IS Legacy to coś więcej niż stabilność. To pewność, że Państwa majątek trafi we właściwe ręce; bez względu na to, jakie są jego składowe. IS Legacy to kompletna usługa prawno-doradcza, która na wypadek zdarzeń losowych zapewni finansowo-spadkowe bezpieczeństwo rodzinie.

Udostępnij