IS Rent

Ty inwestujesz, My obsługujemy wynajem
Portfel złożony z optymalnie dobranych nieruchomości na wynajem? Brzmi cudownie.

Z pewnością w Państwa aktywach znajdują się nieruchomości, które obecnie są wynajmowane i przynoszą miesięczne przychody.

Ale czy mogłyby przynosić większe? I czy muszę się nimi osobiście zajmować? I czy mam dobrze skonstruowaną umowę najmu? Jeżeli czasami zadają sobie Państwo tego typu pytania, zapraszamy do współpracy w ramach usługi IS Rent.

W ramach usługi zapewniamy Państwu pakiet kompleksowej obsługi wynajmowanych nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.
Pakiet zawiera m.in.:

– audyt stosowanych rozwiązań podatkowych w ramach najmu; być może płacisz zbyt duży podatek, być może szykują się wydatki związane z mieszkaniem, które ten podatek całkowicie zniwelują? Zapraszamy do wspólnych obliczeń.
– doradztwo w projektowaniu i urządzaniu nieruchomości – jaki standard wykończenia jest najbardziej pożądany? W której dzielnicy najemcy szukają standardu premium, a gdzie wystarczy standard tzw. szwedzki? – przeprowadzenie procesu wynajmu i podpisania umowy z najemcą; nie musisz wystawiać nieruchomości na portalach – zrobimy to skutecznie za Ciebie. Nie musisz szukać wzorów umów i protokołów – my już je mamy. Nie musisz odczytywać liczników, odbierać telefonów o awarii sprzętu czy przepalonej żarówce. Pozwól się wyręczyć.
– administrowanie nieruchomością: każdą informacje o Twoich nieruchomościach skatalogujemy i będziesz mógł się do nich zalogować kiedy tylko chcesz. Czy przelewy czynszu są już zrobione? Ile jest krzeseł w mieszkaniu na Mickiewicza, a ile jeszcze jest gwarancji na lodówkę w mieszkaniu na Kasprowicza? Zaloguj się i zerknij.
– regulowanie płatności; pieniądze to poważna sprawa i schemat płatności omówmy wspólnie. I ustalimy również jak będziemy działać jeśli ktoś z najemców nie będzie chciał płacić w terminie.
Specjalizujemy się w mieszkaniach i lokalach we Wrocławiu.

Już dziś wypełnij formularz kontaktowy.

Pomoc dla inwestorów

Być może zastanawiasz się nad kupnem nieruchomości w mieście stu mostów (chociaż oficjalnie ktoś naliczył ich aż 303) , ale nie mieszkasz we Wrocławiu?

Z chęcią doradzimy w zakupie i jeśli trzeba w urządzeniu lokalu, a następnie zajmiemy się jego najmem. Nie trać możliwości inwestowania we Wrocławiu tylko dlatego, że nie ma Cię tu z nami!

Brzmi jak slogan, ale… Twoje pieniądze są dla Nas najważniejsze; jeżeli będzie potrzebny remont, wymiana wyposażenia lub sprzedaż i zakup innego mieszkania dowiesz się o tym od nas – wszystko po to aby Twoja stopa zwrotu była jak najwyższa.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    Udostępnij