Mistrzowie Biznesu

Invest Secure - Family Office > Blog > Mistrzowie Biznesu

Dziewięcioro wspaniałych – laureatów nagrody magazynu Bussinessman, szefów firm i instytucji, które w 2017 roku wykazały się w swoich dziedzinach szczególnymi osiągnięciami.

Kategoria: Usługi dla biznesu

Invest Secure Family Office

Oferta firmy polega na reprezentowaniu interesów klienta i jego rodziny na wielu płaszczyznach finansowych i okołofinansowych (prawnych, podatkowych, biznesowych). Łączą się one w pakiet działań, które z jednej strony pomagają zabezpieczyć kapitał i przekazywać go z pokolenia na pokolenie, a z drugiej pomagają też skutecznie ten kapitał inwestować, ograniczając równocześnie wysokość płaconych podatków. Realizację założonych celów (np. zabezpieczenie majątku) zapewniają: pełna niezależność Family Office, model wynagrodzeń oparty o success fee oraz odpowiedzialność za realizację tych celów.

Family Office jest jak lotnisko, na którym spotykają się kursy całego świata finansów. Invest Secure jest jak kompetentna obsługa tego lotniska, która wie, w jaką stronę pokierować, aby podróż odbyła się z korzyścią dla czasu i finansów klientów.


Napisz komentarz