Obsługa prawna firm

Usługa „IS Business”

null
Masz prawo do tego, by nie martwić się niuansami. A dokładniej: nie martwić się prawnymi niuansami. IS Business to przewodnik, który zadba o to, aby wybrać właściwą drogę dla Państwa firmy między meandrami obowiązujących przepisów prawa.

Prawo do tego, aby nie martwić się prawem. Uzasadnienie: gdy blisko Państwa firmy jest ktoś, kto zna prawne niuanse i na bieżąco śledzi zmiany w prawie – wówczas można spać naprawdę spokojnie.

W ramach usługi IS Business zadbamy o formalnoprawne aspekty funkcjonowania Państwa firmy. Jesteśmy w stanie zapewnić jej bieżącą obsługę prawną, także w obszarze korporacyjnym, oraz wsparcie na każdym etapie zakładania nowej spółki, procesu łączenia spółek, ich przekształcania, a nawet likwidowania.

„IS Business” w trzech zdaniach

 • null

  Bieżąca obsługa prawna

  w tym obsługa prawno-korporacyjna spółek oraz reprezentowanie spółek w postępowaniach rejestrowych

 • null

  Zakładanie, łączenie, tworzenie oddziałów

  podział, likwidacja i przekształcenia spółek

 • null

  Sprzedaż i zakup udziałów (akcji) spółek

null
IS Business to wieloletnia wiedza i doświadczenie współpracujących z nami prawników specjalizujących się w obsłudze zarówno dużych, jak i średnich oraz mniejszych firm. Wiedzę tę przekuwamy na Państwa pewność – pewność tego, że firma jest fachowo zabezpieczona również od strony zgodności jej działania z literą prawa.

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod adresem biuro@investsecure.pl lub telefonem +48 796 440 151.

Mogą Państwo również użyć poniższego formularza.

Siedziba Wrocław

ul. Prosta 36 53 -508 Wrocław

Oddział Warszawa

ul. Senatorska 2 ,00-075 Warszawa