Inwestycje w Nieruchomości

Usługa „IS Estate”

null
Możemy być dla Państwa nie tylko oczami skierowanymi na rynek nieruchomości, ale też doradcami i negocjatorami. Szukamy perełek do zakupu, komercjalizujemy je i sprzedajemy z zyskiem.

Z punktu widzenia inwestycji nieruchomości to – wbrew nazwie – płynny biznes. Invest Secure dba o to, aby łapać właściwe fale, na których wyłowione z rynku perełki zmierzają w kierunku atrakcyjnej kapitalizacji i korzystnej sprzedaży. Dla Państwa możemy z fal tych stworzyć kompleksową strategię inwestowania w nieruchomości.

Cel usługi IS Estate jest prosty: komercyjny sukces wypracowany przez obrót i zarządzanie nieruchomościami. Nie tylko analizujemy stopy zwrotu i potencjał zysku dla interesujących opcji kupna. Po sformalizowaniu zakupu nieruchomości lub projektu inwestycyjnego (zarówno od strony prawnej, jak i finansowej) możemy skupić się na jego komercjalizacji, stale raportując rentowność inwestycji.

„IS Estate” w trzech zdaniach

  • null

    Nieustannie śledzimy dla Państwa rynek nieruchomości

  • null

    Rekomendujemy do zakupu wyłącznie oferty z dużym potencjałem zysku

  • null

    Negocjujemy umowy, komercjalizujemy nieruchomości i sprzedajemy z zyskiem

null
Dla Państwa nasza obsługa w zakresie nieruchomości to nie tylko know-how i dostęp do szerokiej palety instrumentów inwestycyjnych. Nasza praca nie kończy się na wyszukaniu świetnych okazji; choć jest to bardzo ważny jej element. Celem i końcem projektu zawsze jest zysk wypracowany przez naszą wiedzę, wykorzystane szanse i Państwa oszczędności.

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod adresem biuro@investsecure.pl lub telefonem +48 796 440 151.

Mogą Państwo również użyć poniższego formularza.

Siedziba Wrocław

ul. Prosta 36 53 -508 Wrocław

Oddział Warszawa

ul. Senatorska 2 ,00-075 Warszawa