Concierge

Usługa „IS Concierge”

null
Więcej czasu na sprawy naprawdę ważne, na przykład na spacer przy pięknej pogodzie. Wiemy, jak cenny jest Państwa czas, i dbamy o niego, organizując codzienne i niecodzienne udogodnienia w praktycznie dowolnych sytuacjach.

Zgromadzenie majątku to pół sukcesu. Drugą połową jest wypracowanie czasu, który można przeznaczyć na korzystanie z tego majątku. W ramach IS Concierge zapewniamy klientom dostęp do usług dodatkowych, które ułatwiają np. prowadzenie spraw formalnych związanych z Państwa aktywami, jak i czysto organizacyjnych, pomocnych w codziennych, a czasem wakacyjnych sprawach.

Bez względu na to, czy potrzebują Państwo skompletować i złożyć dokumentację na czas, zamówić krawca, czy zdobyć bilety na prestiżowy koncert – zorganizujemy to dla Państwa. Wraz z Invest Secure zyskają Państwo dostęp do szeregu udogodnień w sprawach, które wymagają nie tylko czasu, ale nierzadko też zaangażowania w nie kontaktów i kreatywności.

„IS Concierge” w trzech zdaniach

  • null

    Radykalna oszczędność czasu

  • null

    Organizacja trudnych do zdobycia biletów, wejściówek, zaproszeń, podróży

  • null

    Kontrola formalności, dokumentacji i innych kwestii organizacyjnych

null
Concierge Invest Secure to szybki telefon do udogodnień; zarówno codziennych, jak i okolicznościowych. Równie chętnie zorganizujemy dla Państwa zakup dzieła sztuki, jak i przeszukamy ofertę nietypowych podróży i sposobów spędzenia wolnego czasu. Miłego odpoczynku.

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod adresem biuro@investsecure.pl lub telefonem +48 796 440 151.

Mogą Państwo również użyć poniższego formularza.

Siedziba Wrocław

ul. Prosta 36 53 -508 Wrocław

Oddział Warszawa

ul. Senatorska 2 ,00-075 Warszawa