Zespół Invest Secure

Kornel Dybul

Prezes Zarządu

Inwestor z wieloletnim doświadczeniem. Od 8 lat doradza Klientom w zakresie inwestycji kapitałowych. Aktywny inwestor, twórca efektywnych portfeli inwestycyjnych, posiada liczne publikacje i wystąpienia na konferencjach (np. WallStreet). Wierzy, że sukces można wykreować samemu, zamiast czekać na niego z założonymi rękoma. W pracy z Klientami family office najważniejsze jest dla niego bezpieczeństwo majątku. Na co dzień dba o to, aby bezpieczeństwo szło również w parze z atrakcyjnymi zyskami z inwestycji.


Radosław Boniecki

Wiceprezes Zarządu

Przedsiębiorca i menadżer z 16 letnim doświadczeniem w tworzeniu, zarządzaniu i nadzorze nad spółkami finansowym w kraju i za granicą. Z sukcesem zarządzał takimi firmami jak: Getin Holding SA, Idea Leasing czy Carcade Rosja. Wie, że najważniejszym elementem dla osiągnięcia sukcesu są ludzie. Wraz z zespołem Invest Secure wykorzystuje swoje bogate doświadczenie, aby zapewnić najwyższą jakość usług.


Tomasz Duda, CFA

Investment Consultant

Licencjonowany Doradca Inwestycyjny (licencja nr 522 wydana przez KNF). Specjalizuje się w ocenie projektów inwestycyjnych, audytach i analizach finansowych oraz business development. Prowadzi badania naukowe w zakresie efektywności strategii inwestycyjnych. Stawia na wnikliwą analizę i silne fundamenty inwestycji poparte statystyką i matematyką. Dzięki temu skutecznie wspiera inwestorów w zarządzaniu kapitałem. W Invest Secure na co dzień śledzi rynki finansowe oraz ocenia poziom bezpieczeństwa inwestycji analizowanych dla Klientów. Uważa, że na atrakcyjność inwestycji składa się przede wszystkim powtarzalność wyniku połączona ze skutecznym zarządzaniem ryzykiem.


Agata Kurowska

Office Manager

W Invest Secure odpowiedzialna jest za organizację pracy. W praktyce stawia na relacje. Inwestuje w nie, gdyż są one fundamentem efektywnej komunikacji oraz kluczowym spoiwem pomiędzy klientami a firmą. Dzięki zaangażowaniu w różnorodne zadania, z sukcesem realizuje cele klientów, sprawiając, że współpraca na wszystkich płaszczyznach staje się jeszcze lepsza.


Krzysztof Kisiel

Customer Relationship Menager

Od 2004 roku aktywnie wspiera klientów, pomagając im skutecznie rozwijać się i kształtować ich biznes i finanse. Pomaga mu w tym doświadczenie zdobyte zarówno w dużych korporacjach jak i firmach rodzinnych. Absolwent czterech specjalizacji, głównie związanych z finansami i zarządzaniem. Wierzy, że firmy rodzinne w Polsce mają przed sobą równie świetlaną przyszłość, jak wielopokoleniowe biznesy rodzinne z Europy Zachodniej.


Adam Orłowski

Wealth Manager

Od 11 lat wsłuchuje się w potrzeby klientów. Z pełną pasją stawia na relacje i sprostanie wymagającym oczekiwaniom klientów. Fundamentem współpracy są dla niego rzetelność, etyka i moralność. Absolwent renomowanej uczelni w USA, przedsiębiorca, menadżer z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki współpracy z Family Office dostarcza klientowi sprawdzone rozwiązania dla jego problemów. Wspólnie pokonują przeszkody w rozwoju i realizują zamierzone cele. Wyznaje zasadę, że aby dojść daleko w życiu, trzeba dokładnie wiedzieć, dlaczego chce się to zrobić.


Agnieszka Bernat

Office Manager

W Invest Secure  dba o prawidłowe funkcjonowanie biura. W pracy ceni sobie dobrą organizację i dokładność przy sporządzaniu dokumentacji firmowej czy realizacji określonych zadań. Uważa, że zaangażowanie oraz skrupulatność są niezbędne we współpracy z Klientami, aby zachować najwyższą jakość obsługi oraz konieczne do osiągnięcia założonych celów.


Mateusz Postolak

Młodszy Analityk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz student II stopnia na kierunku Finanse i Rachunkowość. W finansach interesuje się przede wszystkim identyfikacją, pomiarem i zarządzanie ryzykiem. Jego zdaniem każdy klient powinien dostać jasną i rzetelną informację. W Invest Secure odpowiada za wstępną analizę projektów inwestycyjnych oraz ogólne wsparcie analityczne dla Klientów Family Office. Na co dzień wielki pasjonat wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej, w szczególności piłki nożnej oraz sportów sylwetkowych.


Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod adresem biuro@investsecure.pl lub telefonem +48 796 440 151.

Mogą Państwo również użyć poniższego formularza.

Siedziba Wrocław

ul. Prosta 36 53 -508 Wrocław

Oddział Warszawa

ul. Senatorska 2 ,00-075 Warszawa