fbpx

Jesteśmy członkiem:

Kornel Dybul

Prezes Zarządu

Inwestor z wieloletnim doświadczeniem. Od 8 lat doradza Klientom w zakresie inwestycji kapitałowych. Aktywny inwestor, twórca efektywnych portfeli inwestycyjnych, posiada liczne publikacje i wystąpienia na konferencjach (np. WallStreet). Wierzy, że sukces można wykreować samemu, zamiast czekać na niego z założonymi rękoma. W pracy z Klientami family office najważniejsze jest dla niego bezpieczeństwo majątku. Na co dzień dba o to, aby bezpieczeństwo szło również w parze z atrakcyjnymi zyskami z inwestycji.

Radosław Boniecki

Wiceprezes Zarządu

Przedsiębiorca i menadżer z 16 letnim doświadczeniem w tworzeniu, zarządzaniu i nadzorze nad spółkami finansowym w kraju i za granicą. Z sukcesem zarządzał takimi firmami jak: Getin Holding SA, Idea Leasing czy Carcade Rosja. Wie, że najważniejszym elementem dla osiągnięcia sukcesu są ludzie. Wraz z zespołem Invest Secure wykorzystuje swoje bogate doświadczenie, aby zapewnić najwyższą jakość usług.

Beata Dąbrowska

Business Development Manager

Od 8 lat aktywnie słucha i odpowiada na potrzeby klientów, pomagając im skutecznie rozwijać się i kształtować ich biznes. Świadomość i zdolność przewidywania reakcji rynku szlifowała w Londyńskim City i Canary Wharf, jednak to perspektywy rozwoju rodzimego rynku pociągają ją najbardziej. Wierzy że dzięki ciężkiej pracy, wytrwałości i zaangażowaniu można osiągnąć bardzo wiele – wystarczy tylko bardzo tego chcieć.

Tomasz Duda, CFA

Investment Consultant

Licencjonowany Doradca Inwestycyjny (licencja nr 522 wydana przez KNF). Specjalizuje się w ocenie projektów inwestycyjnych, audytach i analizach finansowych oraz business development. Prowadzi badania naukowe w zakresie efektywności strategii inwestycyjnych. Stawia na wnikliwą analizę i silne fundamenty inwestycji poparte statystyką i matematyką. Dzięki temu skutecznie wspiera inwestorów w zarządzaniu kapitałem. W Invest Secure na co dzień śledzi rynki finansowe oraz ocenia poziom bezpieczeństwa inwestycji analizowanych dla Klientów. Uważa, że na atrakcyjność inwestycji składa się przede wszystkim powtarzalność wyniku połączona ze skutecznym zarządzaniem ryzykiem.

Agata Kurowska

Office Manager

W Invest Secure odpowiedzialna jest za organizację pracy. W praktyce stawia na relacje. Inwestuje w nie, gdyż są one fundamentem efektywnej komunikacji oraz kluczowym spoiwem pomiędzy klientami a firmą. Dzięki zaangażowaniu w różnorodne zadania, z sukcesem realizuje cele klientów, sprawiając, że współpraca na wszystkich płaszczyznach staje się jeszcze lepsza.

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod adresem biuro@investsecure.pl lub telefonem +48 796 440 151.

Mogą Państwo również użyć poniższego formularza.

Siedziba Wrocław

ul. Prosta 36 53 -508 Wrocław

Oddział Warszawa

ul. Senatorska 2 ,00-075 Warszawa